| Soryn098 a întrebat:

Joc MicroVolts si de odata imi apare avertisment ca am hack; adica nu ma lasa sa intru in joc. Cand se incarca, se incarca putin si dupa imi arata aia si ma scoate. Ce sa fac? Un prieten a zis sa sterg programul "raptr"dar nu stiu cum... adica am mai sters cateva parti din el dar nu merge totul... Ajutati-ma!

1 răspuns:
| passispass a răspuns:

Si mie mi se intampla asa, dar eu mai ramaneam pe fb, winamp si mess in acest timp, mi-a zis cineva ca nu trebuie sa inchid aplicatiile... ca se detecteaza ca hack