| Neil a întrebat:

Salut TPU! Joc și eu Pet Rescue Saga și eram conectat cu Facebook,dar din păcate contul mi-a fost spart. Când am incercat să mă conectez înapoi pe joc,evident,nu mi-a mers de vreme ce contul îmi era blocat. Eram la un lvl ft mare, 3000+ gen,așa că chiar nu vreau sa o iau de la capăt. Nu am reușit să mă conectez la email. Va rog, știe cineva cum sa reiau jocul de unde am rămas?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Trimiti un email pe platforma care era jocul la optiunea : Contact sau ce scrie la tine acolo si le spui problema ta! Numai ei pot sa te ajute, nimeni altcineva!