| Anonym985544 a întrebat:

joc skyrim de o vreme si am terminat jocul, am jucat ca un arcas, assassin, razboinic si magician. Imi puteti recomanda si alte clase? Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai terminat tot jocul sau main story? joc de un an de zile. si mai am de explorat ceva si atatea misiuni. aiurea.

| Anonym985544 explică (pentru anonim_4396):

Main Story happy nu am sa il ''termin'' niciodata pentru ca fac Role-Play si ar fi ciudat ca un SpellBlade sa intre in Companions. Intelegi nu? Nici un Warrior nu as vrea sa il bag in Colegiul din Winterhold si tot asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonym985544):

Nu are legatura cu intrebarea ta dar na, oricum nimeni nu raspunde asa ca.
e oarecum ciudat ce faci tu, nu vad ce are treaba una cu alta, de cand joci ai vizitat macar odata toate locurile? ai ajuns macar nivel 50? ai fost in fiecare pestera? ai completat toate misiunile? nu cred. naspa cum faci tu, ma mir ca nu te plictisesti de el, cred ca in 14 ore niici nu ai ce face, un gamplay cum faci tu.

| Anonym985544 explică (pentru anonim_4396):

Just try it out straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonym985544):

Ca sa pierd din frumusestea jocului? sa nu vad tot sau alte prostii. numai ca sa fii "alb " tot sau dupa "negru" tot. e foarte aiurea cum joci tu. Intreadevar Skyrim e RPG dar nu am dat inportanta niciodata la asa ceva, ca pierzi multe. Imi imaginez ca ai luat-o prin un loc deja de 14 ori cam de cate ori ai jucat jocul, ai si vizitat aceleasi locuri mereu. CUm am zis, nu as juca niciodata asa ca e naspa, dar fiecare are gusturile lui, bafta.