| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Jocul gta 5 merge pe configuratia pc meu?
procesor Intel pentium g3240 3,20ghz
placa video 2gb ddr3 128biti
8gb ram
windows 7 x64 biti
Va rog frumos sa-mi spuneti simcer daca imi suporta gta 5 sau nu.
Si sa-mi spuneti la ce grafica imi suporta gta 5 la low,mediu, high sau ultra.
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Andrei_Mihai_1999 a răspuns:

Iti merge...cred ca la high. Funda?

| catalin542000 a răspuns (pentru Andrei_Mihai_1999):

De ce spui ca merge cand nu merge.

| CoL00SaL a răspuns (pentru catalin542000):

N-am inteles ce vrei sa spui aici...
P.S:Ai dat funda la colegu' dar vei vedea cand il vei avea. Bafta.

| catalin542000 a răspuns (pentru CoL00SaL):

Salut vraiam sa-ti dau tie funda dar de neatentia prostului am dal la altcineva + ca am descarcat jocul si merge si la lwo, mediu si un pic ultra sunt totusi multumit ca-l pot juca ori si cum mersi de respuns si la urmatorul raspuns la o alta intrebare inti dau dunda.

5 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Nicio sansa cu pc-ul tau...e vechi si depasit, si ti-ar merge greu si pe low...
Astepti pana apare versiunea pentru PC si te pregatesti inca de pe acum cu un Core i5 Haswell si un GTX 550Ti sau ceva mai performant daca vrei sa rulezi jocul la minim 25fps.

| catalin542000 a răspuns:

A si scuzati-ma procesorul nu este G3240 CE ESTE G3420