| leovondairee a întrebat:

La cs 1.6 no steam am o problema ingrozitoare de care nu scap. Gloantele au destinatie eronata, de exemplu la deagle trag un glont astept o secunda sa se micsoreze crossairul apoi il trag pe al doilea in acelas loc dar acesta pleaca la 1 cm in alta parte de unde am pus tinta si cand spun in alta parte nu are un loc specific ba sus ba jos ba stanga ba dreapta. cu armele automate este foarte dificil burstul la distanta nu am nici o sansa.Nu are legatura cu recoilul am instalat zeci de cs uri, am schimbat zeci de cfg uri ba chiar odata am instalat cfg no recoil gloantele insa urmandusi traseul eronat. Nu e de la mouse, nu e de la mouse acceleration din control panel nu are treaba cu setarile de fps (cl_updaterate 101 cl_cmdrate_101 rate 250000 etc ) Nu are treaba cu refreshrate de la monitor sau cu setarile din placa video. Nu are treaba cu nici un lucru pe care l am spus mai sus initial cs ul rula impecabil dupa ce am reinstalat windowsul la fel rula fara nici o problema am intrat pe cateva servere si de atunci repet gloantele pleaca si ajung eronat fata de locul unde pun tinta si sa nu spuneti " ha ha pai invata sa tragi " sau " pai nomal daca bagi coduri cum sa nu se strice:", Nu prieteni nu joc cu hack le detest si nu ca ma laud dar joc cs de cand a aparut si nu am nevoie de coduri, joc decent si cu aceasta eroare de recoil cum am numito si nu spuneti sa imi iau steam ca multi obisnuiesc sa raspunda doar de dragu de a raspunde. Astept ajutor pentru aceasta problema si scuzati ma pentru timpul rapit.Va multumesc

4 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Descarca alt cs.Alta varianta nu am.Si eu am folosit pe ala si imi mergea normalstraight face

| leovondairee explică (pentru spaghetty):

Am scris ca am instalat zeci de cs uri ce nu am precizat e ca erau diferite intre ele de la cs ul clean pana la cel modificat

| leovondairee explică (pentru leovondairee):

Https://www.youtube.com/watch?v=CVP863qp2BE cam la fel se intampla si la mine dar daca ai depasit primul glont si incerci sa faci spray cu mpA1 de ex tragi crosssairul in jos dar degeaba glontele urmeaza treictorie eronata

| leovondairee explică:

Aceasta problema este una reala intalnita de multi profesionisti cu joc de pe steam sau non steam si aprobata intr un final de majoritatea playerilor insa din pacate ignorata. Luat in ras de multi asa zis PGListi care iti rad in fata de acest dezavantaj major fiind neputincios ii mai umilesti cu o lama data prin surprindere de dupa un colt sau eventual din spate