| SuperGamE a întrebat:

La CS:GO am arme cu skinuri dar cand intru in joc (pe offline)nu mai am skinurile! De ce?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Poate e ceva de la firewall sau poate nu esti logat in steam.

4 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Pentru ca nu se poate conecta la server, si daca nu se poate conecta la server nu iti recunoaste nici inventarul.

| SuperGamE explică (pentru userul7200):

Si cum il fac sa se conecteze ca am vazut ca nu mai pot juca online si am net de mare viteza si nelimitat

| SuperGamE explică (pentru userul7200):

Da ca e piratat dar imi mergea!

| userul7200 a răspuns (pentru SuperGamE):

Poate e ceva de la firewall sau poate nu esti logat in steam.

| SuperGamE explică:

Si cum il fac sa se conecteze la server ca am vazut ca onlineul nu-mi mai merge si am net