| PrinceOf a întrebat:

la Metin2 daca am coborat de pe cal si am inchis jocul, dupa ce il pornesc cum chem calul?

Răspuns Câştigător
| Miuletz a răspuns:

Ai facut misiunea de la grajdar sa-ti faci cal level1? Dar ai cumparat imaginea de cal? Daca da vezi in inventar o imagine de cal aurie dai pe ea click dreapta de multe ori pana zice acolo Calul a fost strigat (poate sa iti si esueze dar nu face nimica)iti trebuie licori blue. Fundita?

| PrinceOf explică (pentru Miuletz):

Da nu imi apare e normal?

| Miuletz a răspuns (pentru PrinceOf):

Nuti apare calul? Cum tiam mai zis apasa pe ea si o sa iti apara pana la urma ca trebuie sa stai si mersi pentru fundita

| Miuletz a răspuns (pentru PrinceOf):

Daca mai e ceva cu meitn2ro sau cu metin2uk sa-mi zici pentru ca stiu aproape totul am avut cont de 54 big grin

4 răspunsuri:
| LastNight1324235436 a răspuns:

Da :-)Daca nu merge din prima mai cheama-l pana vine