| Nick2012 a întrebat:

la NFS MW cum fac sa am level 6 la politisti am tot jucat si nu imi crestea deloc la 6 si la uni jucatori le creste.
Funda! big grin

4 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Nu mai tin minte dar am patit-o nu o data nivel 6! daca nu gresesc sunt benzinarii, case ( pe harta sunt in forma de cerc) daca nu gresesc si sa le strici!

| Eugen_Badea_1987 a răspuns:

Trebuie sa te lovesti de alte masini si sa strici masini de politie si sa stai cat mai mult timp in urmarire. Sau mai poti face chestiile de mai sus cu aceeasi masini de mai multe ori big grin Funda?

| Nick2012 explică (pentru Eugen_Badea_1987):

Am stat 36 de minute am stricat masini, m-am dus prin toate capcanele din oras, am distrus 146 de masini de politie si pe cross de 4 ori si tot degaba tot la level 5 ramane

| Nick2012 explică (pentru Eugen_Badea_1987):

Am incercat si nu merge