| Jochkyr a întrebat:

..La NFS World,care masina este mai buna : Ford GT sau Chevrolet Corvette? Handling-ul ma intereseaza mai mult...

3 răspunsuri:
| SpawNury a răspuns:

Acum depinde de gusturile tale. Daca iti place driftul ti-as sfatui sa iti iei Corvette pentru ca aluneca mai ceva decat Ford GT, in schimb Ford GT este putin mai rapida si nu aluneca aproape deloc.

| Jochkyr explică (pentru SpawNury):

Prin handling ma refer la faptul ca in curbe sa nu ma rog eu de masina sa ia curba, sa incetinesc ingrozitor de mult ca sa o iau bine, etc...

| SpawNury a răspuns (pentru Jochkyr):

Atunci Ford GT.