| BIeNcuTzZaSexxxY a întrebat:

M-am apucat de metin2 recent...cine stie niste metine mai faine,max lv 250, fara 6/7 daca se poate, si ratele 1000%?
Ca night furry sa fie metinul,dar nu neaparat, nu vreau sa ma dea 250. Funda!

1 răspuns:
| Inaripata a răspuns:

Metin2 mondial mi-a placut cel mai mult dintre toate. Mie mi l-a recomandat un prieten. Am jucat si eu anul trecut si le-am incercat pe toate aproape, intrucat deveneau plictisitoare, dar mondial am jucat cel mai mult. Oricum eu le-am dezinstalat fiindca au mult virusi. PS: Sa nu devii dependentawinking