| Sh0cKysteeL a întrebat:

m-am apucat rectent de wow cataclysm dupa ce am scos wow-ul mi-am facut cont pe batlle.net am intrat pe wow cu contul respectiv si cand imi aleageam un sv pe care sa intru imi zicea:login to server..., dupa: connected aspteptam 1-2 min si imi zicea asta:you have been disconected from the server. Ce as putea sa fac ziceti-mi va rog frumos

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Ai descarcat clientul de pe battle.net sau de pe net? Daca vrei sa joci pe oficial iti trebuie clientul actualizat de pe site battle.net. Daca nu fa-ti cont pe un server privat.