| C0olmonkey a întrebat:

M-am apucat si mi-am facut un server de Metin2 pe HAMACHI si nu stiu de ce doar eu ma pot conecta, celorlalti le de eroare la server. Cum pot rezolva aceasta problema?

P.S. Am internet de la Romtelecom "ClickNet"; Modem Huawei HG658

Cel care vine cu rezolvarea are funda!

3 răspunsuri:
| gigicaaaaaaa a răspuns:

Huawei aoleuu mama din ala am la bunici vrei sa intreti cu asa ceva un server de metin2 si sa iti mearga. Nasol.Incearca sa refaci serveru. si puneti net de la rds

| C0olmonkey explică (pentru gigicaaaaaaa):

laughing De ar fi asa usor sa ma mut la RDS happy da mai am 1 an jum contract.

| gigicaaaaaaa a răspuns (pentru C0olmonkey):

Pacat. atunci rezolva sa iti mareasca eventual viteza la net. sper ca te-am putut ajuta macar un pic.