| qPuNcT a întrebat:

M-am plictisit de toate jocurile pe care le am in pc. Puteti sa-mi dati exemple de niste jocuri pc pentru jocuri gen Call of Duty (toate),Serious Sam,DayZ mod for ArmA2, Counter Strike 1.6&Global Offensive,Sniper Ghost Warrior,etc... vreau doar shootere multiplayer de preferat. P.S : Nu conteaza cerintele sau marimea jocului, pcul meu suporta.

Răspuns Câştigător
| geo675 a răspuns:

Minecraft nici macar nu e shooter! daca vrei shootere online eu iti propun:BlackLight:Retribution, Gotham City Impostors si TeamFortress2 care sunt free pe steam deci le poti lua legal si fara nicio problema chiar de la steam.Ca jocuri de pc eu iti recomand Assassin's Creed3, SpecOps:the line, Saint'sRowTheThird, FarCry3, Battlefield3, MaxPayne3, Dishonored,SleepingDogs, The WarZ(cumperi de pe steam), The Hitman Absolution, the witcher2(rpg),medal of honor:warfighter, Aliens Vs.Predators,Borderlands 1 si 2, Crysis 2, Batman Arkham City. LostPlanet2 si Mass Effect 3.Astea is majoritatea jocurilor jucate de mine(majoritatea shootere, ti le recomand cu incredere, daca esti fan CoD o sa-ti placa)

2 răspunsuri:
| AlexbrUneTu a răspuns:

Incearca Avatar arena, Naruto Battle Arena2, god of war sau daca vrei shoter Micro Volts, Roblox sau Minecraft

| Ivan26 a răspuns:

Incearca Renegade, Angry Birds sau Avatar Arena sunt niste jocuri foarte interesante care iti dezvolta o serie de capacitati ca atentia, tactica si increderea in fortele proprii.