| AntonioAndrei1234 a întrebat:

Ma ajutati va rog frumos? La jocul Counter Strike Global Offensive nu stiu de ce nu aud pasii adversarilor, pe ai mei ii aud si a coechipierilor, am casti Marvo HG9032 la 2 milioane (200 RON).
Si ce casti mi-ati recomanda in bugetul de 200-250 RON?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Tranconoid a răspuns:

Snd_setmixer PlayerFootsteps vol 0.1 ca sa faci pasi tai sa se auda mai incet
snd_setmixer GlobalFootsteps vol 1.2 ca sa faci pasi tuturor celorlalti mai tari
Daca nu merge incearca asta
snd_headphone_pan_exponent "2"
snd_headphone_pan_radial_weight "1"
snd_rear_headphone_position "90"
snd_front_headphone_position "90"
snd_rear_speaker_scale "0.8"
snd_mixahead "0.05"
windows_speaker_config "1"
Funda pls

| AntonioAndrei1234 explică (pentru Tranconoid):

La cea cu playerfootstepts si globalfootstepts nu merge imi zice ca trebuie sa am sv_Cheats 1 ceea ce nu merge pe competitive, la a doua parte tot nu merge.

| AntonioAndrei1234 explică (pentru Tranconoid):

Windows_speaker_Config "1" unde o pun? in consola nu merge