| five973 a întrebat:

Ma joc World of Tanks si ma tot gandesc sa ma duc pe Rusi de la KV-1 pana la Is-7 s-au pe Francezi de la BDR G1 B pana la AMX 50 B.Ce tanc este mai bun de Tier 5? KV-1 sau BDR G1 B sau orice alt tank de Tier 5.Sa aiba blindaj bun, sa i-a mult pe o lovitura si sa fie si rapid.

Multumesc

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

KV-1 cu tunul ala cu reload rapid. Daca "i-a" mult pe lovitura conteaza mai putin decit damage-ul per minut/precizia. Acuma nah, depinde cam cum joci cu el. BDR e jalnic, dar ce vine dupa el e destul de cul. Daca e sa discutam de favoriti de tier V, cel mai bun mi se pare Excelsior, doar ca e pe bani...

| 0x11111051 a răspuns (pentru KodrutZ):

Cu 121, ii trasnesc in sasiu lui 50 B cite -500.

Dar sa luam in considerare ca 121 este tanc medium!

| KodrutZ a răspuns (pentru 0x11111051):

121 e de tier 5 cumva? Parca nu prea...

| 0x11111051 a răspuns (pentru KodrutZ):

Nu mai, ii de tier 10!

| KodrutZ a răspuns (pentru 0x11111051):

Pai da. Acum mai citeste inca de vreo 3 ori intrebarea omului si vezi cit de ca nuca in perete pica ce ai zis tu.

| 0x11111051 a răspuns (pentru KodrutZ):

Inchide wai, botu si nu te mai fa tare! Hai arata statistica ta! Sigur n-ai mai mult de 45% win. Cum se spune aici pe RU, esti рак и олень!