| Junior_Hash_1995 a întrebat:

ma jucam CS:CONDITION ZERO DS(DELETED SCENES) si am ajuns la o anumita misiune numita: Alamo. Ma jucam, am omorat cativa si cand s-a dat Loading, m-a dus inapoi la meniul jocului. cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Atunci ia legatura cu ei in privinta asta, e un bug care il are si trebuie rezolvata situatia.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eroare de joc, cel care a postat packul pentru descarcare nu si-a facut treaba bine asa ca nu are rost sa continui. Noi nu putem da detalii in legatura cu pirateria nu incurajam asa ceva aici.

| Junior_Hash_1995 explică (pentru mgtow):

Frate, jocul este original de pe Steam.happy

| Junior_Hash_1995 explică (pentru mgtow):

Mersi. Meriti fundahappy

| Junior_Hash_1995 explică (pentru mgtow):

Apropo, cum iau legatura cu ei?

| mgtow a răspuns (pentru Junior_Hash_1995):

Trebe sa cauti in steam optiunea de Contact sau aici le zici problema dar in engleza o stii si tu doar, sub problem with steam le zici despre joc dupa ce te-ai logat.

| Junior_Hash_1995 explică (pentru mgtow):

Mersi.

| mgtow a răspuns (pentru Junior_Hash_1995):

Atunci ia legatura cu ei in privinta asta, e un bug care il are si trebuie rezolvata situatia.