| R4V3N a întrebat:

Ma jucam pe psp-ul meu 3004 si l-am oprit. Cand am vrut sa ma joc mai incolo cu el, nu a mai pornit! Nu pornea nimic! Am incercat sa il incarc, se deschidea vreo 2 sec si se inchidea (de vreo doua ori s-a intamplat) si apoi nu s-a mai deschis! L-am conectat la calculator si tot nu a pornit. Daca stiti care e problema si puteti sa ma ajutati sa o rezolv va multumesc!

Răspuns Câştigător
| maddyy112 a răspuns:

Cred ca nu mai este bun incarcaorul sau s-a deranjat ceva la el, la mumf aceea de unde il incarci!