| TheCraZy a întrebat:

ma plictisesc... nu stiu ce jocuri sa mai joc... imi spuneti niste idei? imi plac jocurile cu impuscaturi, masini, strategie. FUNDA care imi spune un joc de care sa nu ma plictisesc asa de repede!

3 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Iti recomand Minecraft, Roller Coaster Tycoon 3, Battlefield 3, NFS World, Team Fortress 2. Funda?

| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns:

Battlefield 4
Watch Dogs
Sleeping Dogs
GTA 4
Call Of Duty Ghost
Assassin's Creed Black Flag
Minecraft
Napoleon Total War
Need For Speed Most Wanted 2012
Far Cry 3
The Witcher
Fifa 14
Grid 2
Wonderland Online

| Drrey_Ann_1999 a răspuns:

Eu iti recomant max payn 1, 2, 3, cal of duty 1, 2, 3, 4, 5,6,7(3 e pentru X-box deci in afara de pc si laptop merg pe toate) vezi tu, warcraft 3 (sunt si 1 2 dar vezhi),Microvolts,StarCraft World of Wacraft LoL Cs :)), Medal of honor are mai multe seri, Metin :)), mafia 1, 2, 3, Spiderman 3, si altele daca vrei mai multe uite aici http://www.buygames.ro/curse-masini-x-pc.htm alegi ce vr tu, numai ca trebuie cuparat e vezi care iti place si scrii pe google jocu respectiv si il descarci.
BFT sper ca te-am ajutat