| Alex11221122 a întrebat:

Ma plictisesc pe PC, dar n-am ce sa ma joc. Imi dati cateva idei pentru jocuri cu masini pentru PC? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| VladBd a răspuns:

Need for speed
-Underground 1
-Underground 2
-Most Wanted
-Carbon
-Hot Pursuit
-Pro street
-Undercover
-The run
-Cars.2
-City.Car.driving
-Gta San andreas
-Gta 4
-Gta City
-Gta Romania
Etc Poti juca si San andreas in retea tongue Funda?tongue

8 răspunsuri:
| NikkerBoy a răspuns:

Need for speed (urmatoarele):
-Underground 1
-Underground 2
-Most Wanted
-Carbon (cred eu ca e cel mai frumos)
-Hot Pursuit
-Pro street
-Undercover
-The run

Street Racing Syndicate
Evolution GT

| KilerulSofro a răspuns:

4 story, COUNTER Drift City sau mai vezi si tu din mmorpg-uri

| Kena a răspuns:

TDU2(test drive unlimited 2) cu gps in romana e distractiv.winking

| HighOnMeth a răspuns:

Seria NFS este cea mai buna, cel mai nou joc din serie fiind Need for Speed:The Run. Are un storyline bun si o grafica excelenta.
Iti mai recomand Split Second.Dar acesta nu este jocul traditional de curse.Contine mai multa actiune, dar cred ca iti va placea.
Driver:San Francisco este un joc excelent, nu m-am mai putut dezlipi de monitor timp de 2 zile, pana l-am terminat.

| 01000001 a răspuns:

Nu am jucat prea multe, dar "Dirt 3" mi-a placut mult.

| Alex11221122 explică (pentru NikkerBoy):

Am incercat aproape toate NFS-urile.Cel mai bun ramane Underground 2.

| Alex11221122 explică (pentru 01000001):

Dirt 3 e super, dar l-am jucat doar pe OnLive, si acolo te lasa doar 30 minute.

| Alex11221122 explică (pentru HighOnMeth):

Am jucat si eu Driver:San Francisco si e super.Multumesc pentru ideile tale.