| ZippiAndrei a întrebat:

ma plimbam ieri prin altex si ma uitam la console si jocuri. In timp ce ma uitam, m-am gandit sa-mi cumpar si eu o consola. Putti sa-mi spuneti care dintre cosolele : Play Station 3 ( PS 3 ) si XBox 360 e mai buna? Am vazut ca XBox-ul e mai ieftin, dar nu stiu ce sa zic. Si daca pot sa le joc si pe un televizor normal, de exemplu cand ma duc la bunici, acolo nu am plasma, deci pot sa le joc si pe un televizor normal? Va multumesc frumos pentru raspuns.

1 răspuns:
| aliboss24 a răspuns:

Daca as fi in situatia ta as merge pe Ps3, dar eu tot la PC raman.