| JoKeRul2331 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine, am instalat jocul (GTA IV) imi intra in meniu dau start, imi apare ca si cum s-ar incarca si nu-mi intra in joc...tot mi se repeta slide-urile alea si atat. nu stiu ce mai trebuie instalat ca sa-mi intre in joc normal.

4 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Cât de mult ai așteptat? Poate dura și 2 minute, în funcție de componenta ai, mai ales în funcție de HDD (sau SSD) și RAM.

| JoKeRul2331 explică (pentru SilviaDulcik):

Daca las pc-ul pornit toata ziua, tot nu ma baga.

| ronaldogherghe a răspuns:

Se rezolva! Trebuie un comandline. text. Poti trimite un email cu specificatiile pc-ului tau la adresa claudiu04111997@co sultant.com. tipul ofera asistenta gratuita pentru gta 4. El iti da toate programele si chestiile de care ai nevoie

| marian5463 a răspuns:

Baietii astia iti ofera toate programele si ajutor de care ai nevoie in joc. trimitele mesaj la adresa aia de pe site: http://problemegta4.blogspot.ro/......jocul.html