| Dragos7198 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu niste cfg-uri de cs 1.6 foarte bune de exemplu sa nu ti se mai mareasca tinta cand tragi si sa trag mai repede la cap ceva de genu daca stiti sau altele!

4 răspunsuri:
| Adyut a răspuns:

Baiatule, iti recomand sa joci mario... Ce ceri tu se numeste COD. Nu strica jocul altora doar pentru ca tu nu esti in stare sa-ti faci un cfg... Sau ca nu stii sa joci Cs.
Bafta!

| Dragos7198 explică (pentru Adyut):

Aham...poate mai bine joci tu mario eu stiu sa joc cs frate dar am nevoie de niste cfg-uri. daca nu stii mai bine taci si nu raspunde!

| Dragos7198 explică (pentru Dragos7198):

Si cfg-urile nu se numesc CODURI doar te ajuta sa joci mai bine daca vrei coduri ia-ti aim/wall/speed si altele acestea sunt coduri...dar tu nu stii la ce ma refer! Astept si alte raspunsurihappy

| Adyut a răspuns (pentru Dragos7198):

Pustiule. CFG`urile pe care doresti tu sa le "Descrii" sunt supra-numite coduri. Daca stii asa de bine cs nu ai nevoie de acest "CFG"... Eu am 2 ani de cs si nici macar controlul in consola nu il schimb.