| MamaligaCuCarnatzy a întrebat:

Ma uitam pe steam si am vazut ca e GTA V la reducere (15 euro).Imi doresc destul de mult sa ma apuc de Gta Online dar chestia e ca acum nu e o situatie f favorabila sa il cumpar-ca bani de buzunar mai am doar 50 de lei, bursa cred ca o iau dupa vacanta si singurii bani pe care o sa-i primesc ceva mai repede o sa fie de Craciun.Mi-as dori mult sa-l cumpar acum dar nu am destui bani si nu prea vreau sa ma imprumut unui prieten.I-am zic unui prieten totusi ca ma gandesc sa mi-l cumpar.Eu mi-a zic ca pe g2a e de o gramada de timp la 15 euro si ca s-ar putea sa ramana asa mult timp.Asa ca, ma gandesc sa astept pana la Craciun si sa mi-l cumpar atunic.Deci, ca sa revenim la subiect:
CREDETI CA POT SA CUMPAR DE CRACIUN GTA 5 LA 15 EURO LEGIT? SAU IN GENERAL NU NEAPARAT ACUM? SA MA DAU PESTE CAP SI SA IL CUMPAR ACUM SAU CREDETI CA O SA POT SA-L CUMPAR SI MAI INCOLO LA ACELASI PRET, EVENTUAL DE CRACIUN? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alexandru5678 a răspuns:

Da, daca nu ai banii necesari pentru a cumpara jocul momentan. O sa mai fie ocazii. Pe g2a sau chiar pe cdkeys o sa fie des reduceri la gta v. ( din cate am urmarit eu ). Deci Raspunsul este da, nu e neapar sa il cumperi acum daca nu ai banii necesari, poti sa ii stragi si dupa sa ti-l iei.