| ralucutzica a întrebat:

Mai intai despre contul meu de metin2RO.
1.cand intru in metin2RO pe cont imi spune ai fost conectat la server, si dupa aia imi scrie contul blocat.
Vreau explicatii cat mai multe dau Funda la cele mai multe si la cele mai Bune.

Răspuns Câştigător
| Iulianhio a răspuns:

Ti-a banat contul (blocat), ori ai folosit hack, ori ai injurat la chat. Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| AaN56 a răspuns:

Ai primit ban(tia blocat contul)ori ca ai folosit hack ori injuraturi ori fol buguri

| Rusu_Mihaita_1994 a răspuns:

Ce lvl era? si daca il vrei am nevoie de ID tau sa vb pe mess pentru mai multe explicati