| viktor7 a întrebat:

mai nou as vrea sa joc COUNTER STRIKE fara cfg dar am o dezamagire.
Aceasta este ca atunci cand vreau sa schimb dupa o arma pe alta trebuie sa apas pe (3) si sa dau clik sa imi scchimbe arma, eu as vrea sa fac cumva ca atunci cand apas pe 2 de exemplu sa imi apara arma direct nu sa mai stau sa dau si click cine ma poate ajuta? sa imi spun cum sa scriu in consola sau cum sa fac.

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Ai intrebat cum se schimba mai repede sa numai trebuie sa dai click (attack) sa selectezi arma. Daca dai 3 (cutit ) trebuie sa apesi click sa il selectezi sus iti apare arma care o ai in cazul de fata este cutit si trebuie sa dai click. Setarea este "Hud_fastswich 1"

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Adauga in consola hud_fastswich 1 si se schimba arma la apasarea tastei fara a fii nevoie sa folosesti mouse-ul.

| viktor7 explică (pentru AgathaRo):

Imi pare rau esti sigur ca asa se scrie? ca nu a mers

| AgathaRo a răspuns (pentru viktor7):

Ai intrebat cum se schimba mai repede sa numai trebuie sa dai click (attack) sa selectezi arma. Daca dai 3 (cutit ) trebuie sa apesi click sa il selectezi sus iti apare arma care o ai in cazul de fata este cutit si trebuie sa dai click. Setarea este "Hud_fastswich 1"

| Cristyan21 a răspuns:

Poti sa apesi pe q si se schimba.