| IONUTAlexandru2015 a întrebat:

Merita sa ma apuc de LoL? De ce?

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Gandeste-te bine daca te apuci.Din moment ce ai facut ceva level si ai inceput sa intelegi jocul nu te vei putea lasa nici daca vrei.De cateori ai da uninstall, troleri in echipa or other *** mereu il vei instala inapoi sad.

| IONUTAlexandru2015 explică (pentru TechGuyTpu):

L-am instalat, dar nu mi-a placut deloc... nu-mi plac moba-urile.Mersi de raspuns!

2 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Salut, eu unul as zice ca merita.Este destul de interesant si de captivant dar dai si de multe "fasole" ca sa zic asa... oricum, incearca-l.