| HabarnamJK a întrebat:

Mi-am adus aminte de jocul Counter-Strike Global Offensive, cred ca il stiti, eu, am jucat cam acum 1 an pe acelasi pc pe care il am si acum, Intel ® Dual core T7600 si mergea parca mai bine fața de acum, inainte imi mergea 30-40 fps wingman si 20 fps competitiv, acum... Imi merge 20-30 fps(mai scade cateodata si la 7 fps), la wingman si la competitiv merge maxim 15 fps.Si in meniu merge varza raw in online, pe boti merge perfect. Am facut mai tpate setarile pe low, folosesc si un booster ce se numeste "Razer Cortex", am bagat și in Launch Options setari pentru marimea fps ului, cam tot ce se putea, Ati putea voi sa îmi spuneți ce sa fac si cum as putea sa imi maresc fps ul?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Procesorul face tot, i7 sau i9 32 gb ddr 4 si placa video ddr 5 pe 192-256 biti si rupe tot

| HabarnamJK explică (pentru aditimus):

Pai am Intel dual core si 4 gb ram pe 64 biti, si placa Nvidia Geforce 230M

| aditimus a răspuns (pentru HabarnamJK):

Ce am scris eu mai sus?

dual core doua procsoare
i7 sapte procesoare
mai are rost discutia?