| LegendaXXL a întrebat:

>
Mi-am bagat metin2 Black-Steel iar in Map1, Map2 am lag dc > Si daca intru in v2, v3 etcc. Nu am lag!

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Pisoi98 a răspuns:

Deoarece map1, map2 nu sunt bine finisate si aproape pe toate privatele fac lag, in v3, v4 nu ai lag deoarece acea mapa nu se schimba nicio data si nu sunt multi playeri in ea.

| LegendaXXL explică (pentru Pisoi98):

Da dar indainde de-a mi schimba widnows merge perfect in map1, map 2, acum am windows 7 iar atunci xp? nu stii vreo solutie sa mearga la fel?

| Pisoi98 a răspuns (pentru LegendaXXL):

Pai nu e vina ta ca iti merge sv cu lag in map1, 2 deoarece sv de metin private sunt foarte vechi si nu fac upload la platforma.Chiar daca zice pe site-ul lor ca merge si pe 7/8/8.1 nu este adevarat.Iti sugerez ori sa cauti un alt metin ori sa te apuci de alt joc