| NoThanks a întrebat:

Mi-am bagat pe pc Windows 7 ultimate, system type: 32 bit, insa am o problema: nu merg jocurile. Am incercat sa instalez SA:MP ca de obicei, toate bune si frumoase. Am instalat totul, de la gta san andreas pana la SA:MP, insa am descoperit ca nu se deschide nici jocul gta sa si nici in server nu imi intra, cand dau connect. Pur si simplu nu se intampla nimic.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ultimate de 2ani si am jucat orice am instala, cumparat sau necumparat. e pc tau de vina nu windowsu

| DanielVălean a răspuns:

Inseamna ca jocurile nu sunt compatibile acelui windows. Te sfatuiesc sa dai clic dreapta pe joc sa dai depanare compatibilitate si acolo sa selectezi sa ruleze cu Windows XP sau Vista sau care crezi tu. Daca nici asa nu merge ar fi bine sa consulti un specialist.