| AlaDyn172 a întrebat:

Mi-am cumparat astazi CS:GO, si ce sa vezi cand dau ESC, si cand aleg optiuni se blocheaza 2-3 secunde...
In joc imi merge 40-60 FPS la very high.
AM laptop!
SPECS:
Intel Core i3 2.40GHz (2 nuclee)
4GB RAM
nVidia GeForce 740M 2GB.
Ce sa fac ca sa nu se mai blocheze?
DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Faza cu blocatul e de la monitor, il tii pe rata de refresh mica, si ai putea sa mai scazi de la very high la high sau chiar medium sa castigi cateva zeci bune de FPS.

| AlaDyn172 explică (pentru razvyaga):

Si cum vrei sa dau rata de refresh mai mare daca eu am LAPTOP, am si specificat mai sus?

| AlaDyn172 explică:

@razvyaga: Si cum vrei sa dau rata de refresh mai mare daca eu am LAPTOP, am si specificat mai sus?