| usAlexGTX a întrebat:

Mi-am cumparat Euro truck Simulator 2 si mi-am instalat TruckersMP, un multiplayer pentru Euro Truck. O data ce imi creez un profil nou, ma angajeaza intr-un job, dar dupa ce il termin, cand selectez "Curse Rapide", imi scrie "Nu s-au gasit oferte care sa satisfaca filtrele", eu neavand niciun filtru activat. Fara accesul la joburi, jocul nu mai este joc. Ma puteti ajuta, va rog? Multumesc anticipat, dau Funda!

Răspuns Câştigător
| AnonimGuy264 a răspuns:

Iti recomand sa urmaresti acest tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=UxGvX7ceYiA

| usAlexGTX explică (pentru AnonimGuy264):

Am incercat toate tutorialele posibile, iar atunci cand intru in Folderul "Profiles", scrie "This folder is empty", eu avand chiar 2 profile, amandoua fiind conectate la "World of trucks". Ce as putea face in acest caz?

| Junc_Alex_1986 a răspuns (pentru usAlexGTX):

Steam Cloudu e de vina frate