| CopilNefericit a întrebat:

MI-am cumparat un PC nou si am o mica problema cu el. Pe acest PC nu a fost instalat niciodata un windows si am incercat sa bag un win XP doar de asta am... si buteaza CD-ul si cand sa apara bara aceea galbena in locul ei imi apare o eroare unde trebuie sa apas F3=restart PC. Daca ma poate ajuta cineva va rog dau funda!

1 răspuns:
| AntonyoBoss a răspuns:

Eu zic sa downloadezi de pe net un win XP sp3 de la un prieten, il butezi si dupa aceea il instalezi dar sa nu uiti sa scrii pe ceva CD-KEY-UL.