| nuamnume2 a întrebat:

mi-am decarcat de curand fifa12 si nu reusesc sa o instalez. Dau autorun, next si cand dau instal imi apare setup needs next disk. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Chiriac97 a răspuns:

Cel mai simplu este sa descarci o varianta ISO. si sa o montezi cu Daemon Tools. Instal, copyezi cracku si e valabila pentru toate jocurile. Mult mai simplu cu imagine Iso. La ce ai tu acolo, insemna ca jocul e fragmentat pe 2 parti. Undeva acolo trebuie sa ai browse pentru partea a II-a a jocului.

2 răspunsuri:
| nuamnume2 explică:

A mers!