| Codrut_Lupea_1974 a întrebat:

Mi-am descarcat Action Mirillis ca sa filmez.Totul bine pana cand incerc sa pun video-ul pe Youtube. Imi zice ca formatul videoului nu poate fi suportat de Youtube dar formatul meu este AVI si la Youtube scrie ca suporta AVI. Ce as putea sa fac >>>? Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| BlackLighting29 a răspuns:

1. Intra in action
2. Acolo arata sub Recording mode File format : Avi - Da click acolo si selecteaza mp4. Video-urile care le-ai facut nu le poti uploada decat daca le filmezi happy. Funda?

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Incarca sa îl convertesti in alt format, alta solutie nu este.