| Vali_Liuţă_2000 a întrebat:

Mi-am descarcat de curand Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution iar cand intru in el imi intra pe steam...De ce? Trebuie sa il am cumparat si pe steam?

3 răspunsuri:
| GhitaPfeff a răspuns:

Da trebuie cumparat de pe steam dar poti lua piratat... aici ai un link http://prizescode.net/? ref=nusMx44sd
A da... pentru a juca mai bine iti trebuie un controller de xbox compatibil cu pc...

| Vali_Liuţă_2000 explică (pentru GhitaPfeff):

Am Controller doar ca e de PS dar imi merge bine pentru ca m-am jucat si Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3

| Vali_Liuţă_2000 explică (pentru GhitaPfeff):

Si totusi...cum ar trebui sa imi caut jocul pe site-ul ala?