| JunNnkie a întrebat:

Mi-am deschis un canal de gaming si nu stiu ce jocuri sa filmez. Ceva >sfaturi?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Cateva exemple de jocuri: Outlast, Slender Man, Silent Hill, Amnesia

Bafta!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MeritiUnOs a răspuns:

League of Legends, Minecraft, Counter Strike: Global Offensive, Slender, Outlast etc. Sper ca te-am ajutat.

| Iulian_Marius_1987 a răspuns:

Salut
Eu ti-as recomanda : Legue Of Legends, Minecraft, DOta2, moba ganmes.
Succes

| Ottakringer a răspuns (pentru Iulian_Marius_1987):

LoL & Dota2 -> Nu are rost. Minecraft mai merge dar deja e plin YT-ul de el laughing.