| razvixboy a întrebat:

Mi-am downladat portal si i-am schimbat rezolutia, am bagat una mai mica si cand intru in el mi-se face ecranul negru si scrie pe mijloc: Frequency out of range: 35KHz/60Hz
Please canage the display mode to 1280x1024with +0Hz.
Inainte imi mergea jocu pana sa schimb rezolutia, dupa ce am schimbat-o imi apare ce am scris mai sus.
Cine stie ce sa fac sa ajung la rezolutia anterioara funda!

1 răspuns:
| oPeL68 a răspuns:

Click dreapta pe iconita -> properties -> mergi la compatibility si acolo bifezi 'Run in 640x480 screen resolution'. Intrii in joc alegi rezolutia veche apoi iesi si debifezi 640x480.