| Alexa412 a întrebat:

Mi-am downloadat CSS (Counter Strike Source) dar nu merge sa joc multiplayer ca n-am steam intrebarea mea este :Imi puteti da si mie site-ul de unde sa downloadez steam pentru Counter strike? Dar sa fie bun.Multumesc.

3 răspunsuri:
| ShaunWhite a răspuns:

Eu am CSS si merge online perfect fara steam!
Incearca sa mai extragi odata filele/instalezi jocul!
Bafta!

| AlExFr3Sh a răspuns:

Frate eu iti raspund la intrebare,. daca vrei steam scrie asa pe google... download steam C.S.1.6 to.R.R.ent si ai sa vezi ca iti da, eu unu am

| DudarsharDudarel a răspuns:

happy ma u ai download css u dupa non steam si nu poti juca mp(multi player) ci solo trebuie sa cumperi cs u dupa steam este 7 euro cred in fiine te uiti u