| Eden012 a întrebat:

Mi-am facut server de cs si voiam sa ma fac admin asa ca am scris in consola serverului amx_addadmin "numelemeu" setinfo _cs "parolamea" si nu stiu ce s-a intamplat ca nu ma lasa sa intru pe server acu.Imi da kick pe ip "You have no entry to this server"..stie cineva ce pot face? urgeent.

Răspuns Câştigător
| Eden012 explică:

Salut!
Incearca mai departe:
1 Scrie si tu asa pe consola am setari de logare care ti le-am pus mai jos.

setinfo _pw...
setinfo _nr...
setinfo _cs...
setinfo _zm...

Mult Succes cu servarul de cs.Si nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

| Eden012 explică (pentru Eden012):

Nu era problema aici..am rezolvat-o, mersi oricum.Chiar daca nu e raspunsul corect iti dau funda big grin

2 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

PS:Am uitat sa zic un lucru nu te lasa sa intri pe server ca zice ca este al unui admin contul si de asta.

Iar fiecare server de cs are setarile lui:
Ex:Server de Cs Zombie:
setinfo _zm...

Ca sa intelegi.