| TomaKa1900 a întrebat:

Mi-am facut un server metin2 prin hamachi: problema esta ca alt player nu se poate conecta la server, dar eu pot...
Ce-i de facut?

5 răspunsuri:
| EmoPikaChu666 a răspuns:

Trebuie să extractezi un alt folder în folderul metinului tău pentru a se putea conecta şi altvcineva şi trebuie să le dai şi persoanelor care vrei să intre pe metin. Însă nu mai ştiu numele exact al folderului când l-am descărcat pentru că i-am schimbat numele şi am scris '' extract in folderul metinului''

| TomaKa1900 explică (pentru EmoPikaChu666):

N-am inteles...Eu l-am cu mc ca toate celelalte, imi merge perfect, dar la alti arata eroare de conectare...

| EmoPikaChu666 a răspuns (pentru TomaKa1900):

E din cauză că îţi lipseşte folderul care crează conexiunea o.e

| TomaKa1900 explică (pentru EmoPikaChu666):

Si cum pot sa-l rezolv, ceva un link?

| EmoPikaChu666 a răspuns (pentru TomaKa1900):

îţi dau idul de skype al unui prieten de-al meu el ştie mult mai multe despre hamachi eu de la el am luat linkul... wizkalifa29.