| Verdant a întrebat:

mi-am instalat AVG si mi s-a instalat si AVG ca pagina de intrare pe net, am dezinstalat AVG-ul si acum l-am instalat din nou dar se pare ca inca a ramas AVG ca pagina de intrare pe net, nu s-a m-ai facut folderul cu AVG toolbar, deci s-a dezinstalat.
Exista o optiune sa schimb pagina de intrare, dar nu stiu cum, am google Chrome Windows 7, unde sa umblu ca sa setez ca pagina de intrare pe internet sa fie google direct?
Ofer funda si vot!

5 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Da. in dreapta sus la chrome ai un sertar, il apesi>setari> dupa aceea in dreapta>extensii> si o stergi.

| Verdant explică (pentru Sebastian1996):

Si unde dau după aceea? ce sterg acolo ca sunt mai multe chestii...

| MadalinMarian a răspuns:

Deci e simplu : Intri in Settings> On Startup>Open a specific pages or set of pages si apesi SET PAGES de acolo inchizi toate paginile si Scrii www.google.com dai enter si inchizi Google Chrome si il deschizi iar si iti intra direct pe Google.

| Omgunstoppable a răspuns:

Ctrl H -> Setari -> La pornire (sub conectati-va la Chrome) -> A 3a varianta (Deschideți o anumită pagină sau un set de pagini) -> Setati paginile -> Apasa in dreapta pe x la linkul cu AVG.
Succes.happy

| Verdant explică (pentru Omgunstoppable):

E pe engleza la mine, nu inteleg ce vrei sa spui cu a treia varianta, pe ce rand?