| givelink a întrebat:

mi-am instalat euro truck simulator 2 si cand vreau sa intru in joc imi scrie "Euro Truck Simulator 2 has stopped working. A problem caused the program to stop working correctly. Windows will close program and notify you if a solution is available" ce ar trebui sa fac, va rog ajutati-ma. FUNDA!

1 răspuns:
| SyBy92 a răspuns:

Apasa click 2 pe joc, apoi pe proprietati si vezi sa nu fie de la compatibilitate, si dupa vezi si la folderul jocului si schimba!