| Endrew a întrebat:

Mi-am instalat Windows 8 si l-am activat permanent.
Azi i-am facut upgrade la 8.1 si când se deschide ma pune sa scriu parola de la contul Microsoft. Dupa ce scriu parola imi apare un fond mov-inchis si se vede doar sageata alba.Ce trebuie sa ii fac sa mi se deschide normal la meniul start?

3 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Ceva nu s-a instalat ca lumea, actualizarile la 8.1 nu prea au rezultatul asteptat, de multe ori dau erori sau nu se instaleaza.

| Endrew explică (pentru manuel72):

Ce trebuisa sa ii fac acum?
Stii cumva cum pot baga win XP pe stick si când il bag in PC sa porneasca instalarea?

| manuel72 a răspuns (pentru Endrew):

Este un program care iti scrie imaginea.iso de pe cd pe stick.Se numeste iso to usb, il gasesti pe net.
In ceea ce priveste w8 ar trebui reinstalat.