| Twddy a întrebat:

mi-am loat Fifa 2009 ( 09 ) si am un joystick si am dat la controls si de sus am setat Joystick am facut controalele cum le vreau eu dar am o intrebare cum pot face scheme pe el adica ma refer la tastatura acea "Comanda„ este pe Shift iar la Joystick au nume diferite si ma intreb care poate fi acel nume de la acea comanda pe care poti face scheme ca la tastatura este Shift si stiu cum se numeste dar la joystick este alte intrebari si nu stiu care este acea comanda pe care trebuie sa faci scheme stiti voi la ce ma refer cei care ati jucat Fifa, va rog ajutati-ma cum pot face scheme pe joystick? care este numele la acea comanda ca la tastatura cum ar fi cu shiftu? Dau fundita, sunt disperat va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Schemele mai greu se fac asta daca stii cum sa le faci

| mateivali98 a răspuns:

Am si eu fifa 09 si gamepad care merge si la ps3
nu stiu daca e din setari dar eu dau din axul din dreapta si fac scheme
incearca in timpp ce mergi spate-fata(a jucatorului pe care il controlezi)