| AnonimXSXS a întrebat:

Mi-am luat de curand Counter-Strike Global Offensive si inainte imi mergea bine iar acum am max 15 fps imi mergea in 40-50, ce trebuie sa fac?
Am:
Windows 10 Home
Procesor AMD A4-6210 APU
Placa AMD Radeon R3 Graphics
4. 00GB RAM (3.46 usable)
Plus ca am setarile cele mai bune pentru performanta inalta, le am pe low si very low ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Seteaza laptop-ul pe high performance in loc de balanced/power saver

| AnonimXSXS explică (pentru bogdan324):

Si de unde il setez?

| bogdan324 a răspuns (pentru AnonimXSXS):

In bara de jos iti apare bateria, dai click si dupa te duci la more power options, dai la show additional plans si dai pe high performance