| Robert2090 a întrebat:

Mi-am luat gta sa si imi merge blocat de ce? Am:

Amd Anthlon(tm) dual core processor 5400B 2. 8GHz
4 Gb ram
Ati radeon hd 3200(video ram 1.9GB,dedicate video ram 256MB)
Windows 7
64-Bit.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fiindca video onboard si W7 pe un sistem care NU E de W7 SI jocuri.

| IoNuTz96 a răspuns:

Pentru ca placa aceea video mi se pare cam mica sau poate ca problema este de undeva din drivere. Ai instalat corect driverele de pe site-ul producatorului PC-ului tau? Mai ales cel de la placa video? happy

| Robert2090 explică:

Ma,eu am avut un pc ininte 1. 8Ghz, 1gb ram, 128mb placa, win 7 si mergea mai bine