| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat niste perechi de casti cu microfon si nu merge microfonul ma puteti ajuta? Se aude foarte incetosat asa foarte gros am incercat din setari etc. am incercat si alte casti si la fel am incercat pe alt pc si merg perfect dar pe acesta nu. Ma puteti ajuta? Am driver audio Realtek

5 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Poate sa fie mufa de microfon de la placa audio de vina. Iti cumperi o placa audio care o bagi pe placa de baza si ar trebui sa nu mai ai probleme. Nu ar trebui sa fie mai mult de 30 lei.

| Dugalle a răspuns:

Inainte sa faci ceea ce a zis Florin, asigura-te ca volumul audio este setat la maxim si nu la minim.

| Dugalle a răspuns (pentru Dugalle):

Nu citisem continuarea, nu ma baga in seama.

| Dugalle a răspuns (pentru Dugalle):

E de la tine, o problema tehnica. Florin zice bine.

| anaconda26 a răspuns:

Am o placa de la trust si nu merge. nu gasesc driverul de la ea 5115