| XeVoNY a întrebat:

Mi-am luat si eu un telefon Huawei H3, am instalat Subway Surfers, si cand intru in el ma scoate si imi da eroarea asta : Ne pare rau!
Aplicatia Subway Surf
(procesul com.kiloo.
subwaysurf) s-a oprit in mod
neasteptat. Incercati din nou.
Am incercat sa-l reinstalez dar tot asa face sad
Va rog spuneti-mi ce are! Dau funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai instalat alt joc, cu acelasi nume, probabil ceva FAKE. Descarca-l de pe magazinul play. Sau daca tot asa face, intra pe la Optiuni si cauta tu acolo ca eu nu ma pricep la telefoane big grin Bafta.

| ElGreco21600 a răspuns:

Ce are? Procesor chinezesc MTK si GPU Mali 400 ( this means it is a big fail...) Nu conteaza deloc ca e quad core si ca ai 2 gb ram. Asta e un fel de Samsung Galaxy S2 Huawei style... I am sorry.

| XeVoNY explică (pentru ElGreco21600):

E procesor dual core 1.5 Ghz, 1.5 GB RAM

| ElGreco21600 a răspuns:

Nu mai bine dai tu link-ul de la telefon laughing)? ca eu m-am uitat la Honor 3C.