| mihaibratu2000 a întrebat:

Mi am luat un pc si am jackuri de mic. si casti in spatele calculatorului dar am si in fata si cele din fata nu merg,si nu stiu de ce, ajutati-ma va rog, dau funda.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Inauntru, ele trebuiesc legate la conectorii de pe placa de baza, sau nu functioneaza fizic ori sunt disabled de undeva (dar cel mai probabil prima varianta).

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Pentru că nu are cablurile conectate la pinii corespunzători de pe placa de bază.