| Andrei5020 a întrebat:

mi-am luat World of Tanks pe xbox 360 si am aflat ca e numai pentru Gold Members. Daca imi i-au Xbox Live Gold sa zicem ca pentru o saptamana, dupa ce se termina ma mai lasa sa joc?
Am incercat sa il i-au si pe laptop Sony Vaio dar nu merge. Imi puteti spune cum sa-l i-au ori pe laptop ori pe xbox? Dau Funda! (Apropo, mai am o intrebare fara raspuns in legatura cu Zombie Lane Android la care dau funda, asa ca puteti sa raspundeti daca doriti ).

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Salut. Xbox live gold e necesar pentru a putea juca in multiplayer. Fara status gold activ nu poti juca si trebuie sa platesti pentru cel putin o luna. Iar pe Sony vaio nu obsa il poti juca de loc pentru ca sunt sigur ca nu ai decat placa video integrata Intel care nu suporta jocuri noi.